Terim Birliği Çalıştayı

Terim Birliği Çalıştayı

EPODER Terim Birliği Çalıştayı

EPODER Terim Birliği Çalıştayı

Sayın Üyelerimiz,

Eğitim  Programları ve Öğretim alanında ‘Terim  Birliği’ ni sağlamak amacıyla  25–27 Mart 2016 tarihleri arasında Doğu Akdeniz Üniversitesi,  Eğitim Fakültesi  ile işbirliği yaparak Gazimağusa – Kuzey Kıbrıs’da bir çalıştay düzenlemeyi planlamaktayız.

Çalıştaya ilişkin taslak program ekte sunulmuştur.  Katılımcı sayısı 30 kişi olarak belirlenmiştir. Katılımcılar,  ulaşım ve konaklama giderlerini kendileri karşılayacaklardır. Bu çalıştaya katılmak için EPODER üyesi olmak  ve 2015 yılı aidatı dahil tüm aidatlarını ödemiş olmak gerekmektedir. Tüm katılımcıların Palm Beach Otelde iki gece konaklaması planlanmıştır. Otel fiyatı tek kişi 150 TL, iki kişi 200 TL.dir.  Ayrıca çalıştay süresince  yemek ve gezi ücreti olarak  sadece 100 TL alınacaktır. Uçak biletleri katılımcılar tarafından alınacaktır.

Çalıştaya katılmak isteyen üyelerimizin 30 Aralık 20015 tarihine kadar ön kayıt ve  ayrıntılı bilgi için  Dernek Yönetim Kurulu üyemiz,  Nevriye Yazçayır (yazcayir@gmail.com)  ile iletişime geçmesi duyurulur.

EPODER

Yönetim Kurulu

—————

EĞİTİM  PROGRAMLARI VE ÖĞRETİM ALANINDA

TERİM  BİRLİĞİ  ÇALIŞTAYI

(25–27 Mart 2015,  Doğu Akdeniz Üniversitesi,  Gazimağusa, Kuzey Kıbrıs)

Çalıştay Programı

 

Yazar hakkında