ICCI-EPOK 10 – EPÖDER 2022

ICCI-EPOK 10 – EPÖDER 2022

X. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-EPOK 2022)

Çağrı Metni

Değerli Meslektaşlarımız,

10. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-EPOK 2022), “Öğretmen Eğitiminde Program Çalışmaları” ana teması ile Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER) işbirliğiyle 26-28 Ekim 2022 tarihlerinde Ankara’da düzenlenecektir. Kongre web sayfası için tıklayınız

Kongre kapsamında, öğretmen eğitimi alanında önemli çalışmaları olan çağrılı konuşmacılar, dünyada ve Türkiye’de eğitim programları ve öğretim konularının tartışılacağı paneller ve sözlü bildiriler yer alacaktır. Kongreye bildiri özeti gönderimi, 15 Mayıs 2022 tarihinde başlayıp 31 Ağustos 2022 tarihinde sona erecektir. Bildiri göndermek için tıklayınız. Kabul edilen bildiri özetleri kitabı ve başvuran katılımcıların bildiri tam metinleri hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra elektronik olarak yayımlanacaktır.

Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER) işbirliğiyle hibrit olarak düzenlenecek kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof.Dr. Mahmut SELVİ- Dekan Prof. Dr. Özcan DEMİREL- Dernek Başkanı

Yazar hakkında

Gülçin TAN administrator