EPÖDER Yeni Yıl Kutlama Mesajı

EPÖDER Yeni Yıl Kutlama Mesajı

Değerli Meslektaşlarım,

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutlar, 2019 yılının sağlık, esenlik ve başarı getirmesini dilerim. Bu bağlamda derneğimizin etkinlikleri hakkında kısa bir bilgilendirme yapmak istiyorum.

  • Derneğimizin büro açılışını 20 Ocak 2018 Cumartesi günü bir tören ile yapmıştık. Açılışa katılan ve bu mutlu günü bizimle paylaşan herkese tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz. Yeni dernek adresimiz: Kocatepe Mahallesi, Hatay Sokak, Tülta Han No:6/12  Kızılay Çankaya- Ankara’dır.
  • Aralık 2018 sonu itibari ile 16.sayısına ulaşan ve Ulakbim TR Dizin, EBSCO Host, Arastırmax, ASOS Index gibi veri tabanları tarafından dizinlenen Eğitim Programları ve Öğretim Çalışmaları Dergisi’nin(IJOCIS) ESCI, ERIC ve SSCI gibi indeksler tarafından da dizinlenmesi için gerekli çalışmalar sürdürülmektedir. 
  • Derneğimiz ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Eğitim Fakültesi Eğitim Programları ve Öğretim Anabilim dalı iş birliği ile düzenlenen  “Araştırma ve Etiği 2” Çalıştayı 14 – 15 Eylül 2018 tarihleri arasında Burdur’da gerçekleştirilmiştir. 
  • Altıncı Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi, 11 – 13 Ekim 2018 tarihleri arasında Kars – Kafkas Üniversitesi Eğitim Fakültesi işbirliği ile Kars’ta başarılı bir şekilde gerçekleşmiş ve e-bildiri kitabı 28.12.2018 tarihinde yayınlanmıştır.
  • Yedinci Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi, 09 – 12 Ekim 2019 tarihleri arasında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi iş birliği ile Ankara’da  düzenlenecektir. 
  • Dernek üye sayımız 28.12.2018 tarihi itibari ile 338’e ulaşmıştır. Üye olmayan arkadaşlarımızı derneğimiz çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.

Prof. Dr. Özcan DEMİREL

EPÖ-DER Başkanı

Yönetim Kurulu adına 

Yazar hakkında