ICCI-EPOK 2021

ICCI-EPOK 2021

Kongre Çağrısı

Değerli Meslektaşlarımız, VIII. Uluslararası Eğitim Programları ve Öğretim Kongresi (ICCI-EPOK 2021), “Hayat boyu öğrenmede program çalışmaları” ana teması ile Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Eğitim Fakültesi ev sahipliğinde, Eğitim Programları ve Öğretim Derneği (EPÖDER) işbirliğiyle 25-27 Mart 2021 tarihlerinde Çevrimiçi (online) olarak düzenlenecektir.

Kongreye ilişkin detaylı bilgi için tıklayınız.

Kongre kapsamında, alanında önemli çalışmaları olan çağrılı konuşmacılar bizimle birlikte olacak, dünyada ve Türkiye’de hayat boyu öğrenmede program çalışmaları konularının tartışılacağı paneller ve sözlü bildiriler yer alacaktır. Kongrenin konuları temanın içerdiği çoğulluk gereği, oldukça geniş bir alanı kapsayacak biçimde belirlenmeye çalışılacaktır. Kongrenin örgün ve yaygın eğitimde yer alan öğretim programlarının çağdaş anlayışla geliştirilmesine katkı getirmesi beklenmektedir.

Kongreye bildiri özeti gönderimi, 1 Aralık 2020 tarihinde başlayıp 31 Ocak 2021 tarihine kadar sürecektir. Kabul edilen bildiri özetleri ve tercih eden katılımcıların bildiri tam metinleri, hakem değerlendirme sürecinden geçtikten sonra 21 Şubat 2021 tarihinde elektronik olarak yayımlanacaktır.

Çevrimiçi düzenlenecek kongremizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Prof. Dr. Sibel KARAKELLE Prof. Dr. Özcan DEMİREL

Yazar hakkında

Gülçin TAN administrator